March 03, 2022 Ми протрималися тиждень!

Звичайно, у житті кожної людини бувають періоди, коли час ніби сповільнюється. Але такого довгого тижня у моєму житті ще не було. За відчуттями сплинув цілий місяць, можливо три тижні. За цей час сталося майже повне звикання до війни. Також ми з чоловіком ще жодного разу не виходили на вулицю. Оскільки ми працюємо в інтернеті, у нас немає потреби постійно виходити з дому. Завдяки цьому ми спокійно пересиджували спалахи коронавірусу та локдауни. Щоправда, тоді не гуділа щодня сирена, і не було вибухів. Але ми змогли не збожеволіти від цієї війни, і це вже добре.

Бої під Києвом, як і раніше, продовжуються. Росіяни підводять до столиці нові війська та техніку. Але українська армія не лише дає їм відсіч, а й навіть у деяких місцях перейшла у наступ. Ще два дні тому я мала надію, що ця війна може закінчитися через тиждень, тепер такої впевненості немає.

Чоловік каже, що ключовими моментами у будь-якій війні є два часові відрізки – перші три тижні та перші три місяці бойових дій. Після цього війна має або закінчитися, або триватиме десятиліття.

Сумніваюся, що Путін погодиться на припинення агресії раніше, ніж через три тижні, оскільки він сам створив у себе в країні таку ситуацію, що або він захопить Україну, або може втратити владу. Але, зрозуміло, вірити в те, що війна закінчиться найближчими днями, дуже хочеться.

Догори