ПРО МЕНЕ

Сонце вже сідає. Вечір – це мій найулюбленіший час доби… Роблю собі чашечку міцного зеленого чаю і в передчутті починаю розкладати свої маркери.

Забавно, але, починаючи працювати над кожною новою картиною, я відчуваю начебто вирушаю в маленьку пригоду, адже лінії часом лягають так непередбачувано, а поєднання кольорів народжуються прямо в процесі… І щоразу я з нетерпінням чекаю на фінал цієї пригоди, щоб отримати свою нагороду – закінчену картину, втілення на полотні мого задуму…

Отже, з чого розпочати сьогодні? Вже знаю – робота над великою картиною буде пізніше, а зараз займуся створенням NFT-карток для однієї з моїх колекцій.

Створення колекцій – це новий вектор у моєму творчому житті. Зараз взяла собі за правило робити хоча б по кілька картинок кожного дня. Хоча слово «правило» тут не зовсім доречне, бо правила – це те, що нам доводиться виконувати, хочемо ми цього чи ні. А створення нових поінтів для колекції – це справді задоволення і навіть, можна сказати, момент релаксації.


“Фотографія може лише зафіксувати, а картина відображає те, що я відчула, побачивши цей момент”

iracional

А ще це дуже схоже на щоденник … Так, багато хто з нас вів щоденники в дитинстві, хтось їх веде і досі. Я ось не надто любила записувати свої думки та почуття, пережиті протягом дня – коли я перечитувала записи, мені чомусь здавалося, що вони не повністю передають усе, що я відчувала в ті моменти, ніби тим записам не вистачало фарб… 🙂 І ось тільки тепер я справді знайшла свій спосіб вести щоденник.

А ще я в душі колекціонер – тому кожен день увечері, зібравши докупи всі думки, почуття та враження за день, я незмінно створюю одну, а частіше кілька NFT-картинок для своїх колекцій – переглядаючи їх, я бачу, що змогла передати у кольорах та відтінках те, що хотіла. І завжди сподіваюся, що за цим прожитим днем будуть   йти інші, не менш яскраві, і бажано добрі фарби.

А тепер пропоную вам подивитися на мої колекції. І, можливо, серед намальованих мною картин ви знайдете відображення себе чи тих самих вражень, які довелось пережити.

Догори