Гаряча пристрасть: Любов до путіна лунає на хвилях KISS FM

Hot passion: Love for putin is on the airwaves of KISS FM

Погляди та думки про війну в Україні та ставлення до Росії та її лідера – путіна, на жаль, варіюються у людей по всьому світу. Тут можна довго говорити про те, як деякі жителі США, ЄС, Китаю та інших країн сприймають те, що відбувається у нас в країні… в Україні.

Але це не має значення, важливо розуміти, як самі українці сприймають цю війну та ставляться до власної країни. Наші думки та почуття відіграють безперечну та незамінну роль у побудові правильної політичної картини не лише для України, а й для усього світу. Ми, українці, відчуваємо безліч емоційних реакцій на війну Росії проти України. Від безкінечного гніву та відчаю до радості та впевненості у своєму праві на незалежність та свободу.

Ukrainians

Усі ці почуття мають право на існування… всі, крім одного – почуття неприналежності. В деяких випадках люди можуть відчувати почуття неприналежності до своєї країни через культурні, етнічні або політичні розбіжності, які можуть призводити до відчуття відчуження або нерозділеності цінностей. Але коли солдати іншої країни приходять на твою землю, щоб знищити твій дім, твій спосіб життя і навіть саме життя, ти вже не можеш не належати до України.

Саме тому ми дуже емоційно реагуємо на так звані «зради» з боку наших співвітчизників. Це можуть бути як умисні зради, так і вчинені ненавмисно. Але вони все одно викликають у нас однакову емоційну та негативну реакцію.

Зазвичай я намагаюся не писати про такі речі, але сьогодні під час роботи почула на хвилях улюбленої радіостанції KISS FM пісню з таким текстом: «путін Май Лав» (путін – моє кохання). І відразу подумала, що мені здалося, так як пісня називається «Ворк Віз Май Лав» (Працюй з моєю любов’ю). Але чим уважніше я прислуховувалась, тим чіткіше чувся приспів, який, правда, звучав комкано, але звучав саме так – путін Май Лав.

Kiss FM

Я знайшла цю пісню на YouTube за цим посиланням (youtube.com/watch?v=BaLnrXkG4q0) і прослухала на найповільнішій швидкості. І все одно чітко чується гаряча пристрасть співака, до визнаного міжнародним злочинцем – владіміра путіна.

Я не хочу звинувачувати улюблену радіостанцію в зловмисній зраді, але все ж було б добре, якби діджеї слухали той контент, який вони випускають у ефір. Що стосується виконавця Alok & James Arthur, я хотіла б сказати, що слово «путін» у їхньому тексті може випадково звучати через особливості вимови. Але змінити слова «Ворк Віз» на «путін» навіть випадково, на мою думку, неможливо.

Публікувати цю статтю на Twitter та Instagram я не буду, оскільки вже втратила один профіль через критику країни агресора. Але на своєму веб-сайті та в Telegram-каналі все ж таки вирішила поділитися своїм спостереженням.

Бажаю всім мирного неба, найшвидшої перемоги і все буде – Україна!

Гаряча пристрасть: Любов до путіна лунає на хвилях KISS FM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори