Digestive tract of Hell

Digestive tract of Hell

Пекло завжди поруч… зло ніколи не дрімає… смерть не можна обдурити… Є безліч крилатих висловів про «темний бік». Але який у них сенс? Люди є люди, і залишаються незмінними через століття та епохи.

У кожній релігії своє уявлення про Пекло, але в загальноприйнятій культурі вважається, що демони намагаються спокусити людину, щоб її душа потрапила до Пекла. Я не християнка, тому маю своє уявлення про потойбічне життя. Але якщо сприймати Пекло як символ, то в чому сенс розбещення душі? Щоб варити її у казані? Щоб мати змогу знущатися у найгірших уявленнях середньовічних тортур? Навіщо?…

У моєму розумінні Пекло, як символ зла, має харчуватися силою людей, висмоктуючи з неї всі життєві соки. Таким чином, можна сказати, що Пекло – це не в’язниця для грішних душ, а травна система, завдання якої забезпечувати «темний бік» необхідними цілющими силами. А демони-спокусники – це свого роду бактерії, що сприяють процесу розщеплення їжі, що потрапляє в цю систему.

Відповідно, можна сказати, що Пекло не спокушає і не катує людські душі, а перетравлює їх, огортаючи кислотами, жовчю та слизом для розщеплення душі на поживні ферменти. А на що перетворюється їжа, що пройшла травну систему людини? На це ж перетворюються і душі, що пройшли травну систему Пекла.

І найцікавіше, що це переварювання душ здійснюється тут, у земному житті. Потойбічне життя грішників виступає лише фінальною стадією, коли цілющі речовини, отримані з розщепленої ферментами душі, всмоктуються травною системою, а потім відправляються туди ж, куди і їжа, позбавлена ​​будь-яких поживних ферментів, з людського організму.

Тому в моєму розумінні такою є доля душі, яку змогла проковтнути «темна сторона» – забуття в каналізації. Це особисто моя думка і я не закликаю з нею погодитись. Але саме тому я вирішила дати таку назву своїй колекції, присвяченій темі містики та есхатології.

Всі NFT

When the Angel's are falling

Коли ангели падають

Перетворення чистої душі…

OpenSea

Hell shit

Пекельне лайно

Спокуса задовольнити смертні…

OpenSea

Догори