FOOsymDolism NFT art paintings

FOOsymDolism

Усі люди унікальні, наче відбитки пальців. У кожного свої міркування, переконання, надії та страхи. Але є одна сфера, яка, всупереч всесвітнбщму розмаїттю, ділить людей лише на дві прості групи. Ні, цією сферою є не політика, не мода і навіть не релігія. Я зараз говорю про їжу та ставлення кожної людини до неї.

Здавалося б, що у світі може бути простіше, ніж їжа? Але вона стає наріжним каменем нашого існування. Одні бачать у їжі маркери статусу, влади та багатства, інші сприймають виключно як джерело цілющої сили, треті не женуться за соціальним та матеріальним становищем, але є фанатами кулінарного мистецтва. Таким чином, люди не можуть ігнорувати впливу їжі на своє життя, і поділяються на тих, хто їсть, щоб жити, і тих, хто живе, щоб їсти.

У своїй художній творчості я довго шукала напрям, який би дозволив найповніше висловити через картини те, що хочу донести людям. Я перепробувала вже кілька стилів у живописі, і хоча кожен мені по-своєму сподобався, я не могла позбутися почуття, що мені чогось у них не вистачає. І ось нарешті я знайшла те, що весь цей час шукала!

FOOsymDolism – це мій власний напрямок, який допомагає мені висловити свій внутрішній світ за допомогою малюнків. Тут я вирішила поєднати відразу дві течії: Foodolism та Symbolism.

Мистецтво, виражене через призму їжі, не може бути проігноровано людьми, незалежно від їх ставлення до неї. У моїх творіннях їжа та продукти харчування є художнім відтворенням нашої дійсності, любові, бажань і навіть страхів. Я вирішила поєднати це з символізмом, який став найпопулярнішим стилем у мистецтві, що дозволяє одночасно висловити індивідуальність внутрішнього світу кожної людини окремо і всього суспільства разом.

Тепер кожна моя робота відображає символи життя, те, що турбує нас при відході до сну і що мотивує щоранку підніматися з ліжка і починати діяти. Як справжній foodolist і symbolist, я нарешті зрозуміла, що знайшла себе і своє місце в цьому одночасно божевільному та прекрасному світі. Сподіваюся, і мій NFT-art вам також сподобається.

Всі NFT

Догори