Перші 10 NFT-картинок з моєї колекції «Камінь NFT-щоденник»

Сьогодні, у День пам’яті всіх жертв Другої світової війни та День Перемоги над нацизмом, я викладаю перші 10 NFT-картинок з моєї нової колекції «Камінь NFT-щоденник». Це буде перша колекція із серії про війну, яка йде зараз у моїй країні, в Україні. Цю колекцію я робила 75 днів і в ній 75 NFT-картинок, які я викладатиму по 10 штук за раз. Наразі вона закінчена, і я починаю другу колекцію з цим каменем, але докладно про це напишу в наступному пості.

9 травня, День Перемоги над нацизмом… Для мене завжди це свято асоціювалося з історичними подіями, які були дуже страшними, але відбувалися колись давним-давно… Кривавий диктатор, зруйновані від війни міста, блокади, сотні та тисячі загиблих мирних жителів… І ось, 2022 року страшна історія стала для нас, мешканців України, повсякденною реальністю. Йде війна. Всього лише 2 слова, але скільки болю, жаху та страждань вони несуть із собою.

Саме сьогодні я вирішила викласти перші 10 NFT-картинок, бо, по-перше, я вірю, що незабаром і Україна переможе загарбників, і ми святкуватимемо перемогу, як і тоді, 1945 року. А по-друге, за моїми відчуттями, зараз стався перелом у цій війні, і розпочинається її друга фаза. До того ж Кличко (це мер Києва, в якому я живу) сказав, що ті, хто втік із міста в перші дні війни – можуть поступово повертатися до столиці… І це дає нам надію, що перемога зовсім скоро.

Перші 10 NFT-картинок з моєї колекції «Камінь NFT-щоденник»
Догори