Kamin’ NFT Diary

Мене звати Іра. Я з Києва. Вранці 24 лютого 2022 року в моїй країні розпочалася війна.

Коли вдень ми з чоловіком думали, чи доведеться нам тікати зі свого будинку, з рідного міста, а можливо і з країни – ми вийшли в магазин, і на подвір’ї нашого будинку я підібрала цей камінь. Мені здається, що його природні контури чимось нагадують форму серця. Побачивши його, я подумала, що якщо нам доведеться тікати від війни, я хочу, щоб зі мною завжди була частка мого будинку, моєї землі…

Потім були обстріли Києва, були попадання ворожих ракет у житлові будинки, були довгі часи повітряних тривог, коли треба було ховатися в бомбосховищі або дотримуватися правила «двох стін»… Але ми з чоловіком подумали і вирішили, що залишимося в Києві. Ми знали, що ворожі війська вже стоять біля кордону міста, ми чули постійні звуки обстрілів і, засинаючи щоночі, не були впевнені, що прокинемося знову… але наша віра у ЗСУ була сильнішою. І ми мали рацію! 2 квітня наші війська відігнали окупантів за межі Київської області і погнали їх далі, на схід нашої країни.

Зараз 9 травня війна в Україні, як і раніше, триває, гинуть і страждають мирні люди. Як і раніше, зберігається загроза ракетного обстрілу Києва і майже щодня за вікном виють сирени, попереджаючи про небезпеку… Але я щиро вірю в нашу перемогу і в те, що цей страшний період закінчиться, і в Україні знову настане мир!

А як же камінь? Він був зі мною усі ці дні, зі мною він і зараз. Оскільки я NFT-художниця, мені захотілося його намалювати, тому що саме творчість стала одним із факторів, який допомагає мені відволіктися від поганих думок. Наприкінці кожного пережитого мною дня війни я роблю черговий NFT-малюнок із цим каменем… малюнок, який відображає мої думки та почуття, пережиті за день.

Під кожним малюнком ви можете побачити дату, в яку я його створила, а також підписи – найяскравіші моменти, що відбулися у конкретний день війни.

Буду вдячна всім за коментарі та всім, хто придбає мої NFT. Також хочу сказати, що 10% від продажу кожної NFT-картинки я вирішила спрямовувати на допомогу українській армії.

Дякую за увагу, щиро ваша, Іра 🙂

Всі NFT

February 24, 2022

Початок війни

OpenSea

February 25, 2022

Російські танки…

OpenSea

February 26, 2022

По вулицях Києва…

OpenSea

February 27, 2022

Запах війни та…

OpenSea

Догори