February 24, 2022 Початок війни

Рано вранці прокинулися від сильних звуків вибухів. На каналі новин тільки написали про те, що ми й самі почули. Жодних пояснень того, що відбувається. Ніхто ще не розумів, що почалася війна, що життя в нашому місті вже не буде колишнім.

Ми теж цього не зрозуміли і сміливо лягли спати далі. Через кілька годин розбудило повідомлення від друга: «Іра, прокидайся, почалася війна!».

Людей на вулиці було дуже багато, одні збирали речі в машини, інші йшли у бік магазину, а треті самі до кінця не розуміли, куди їм іти. Ми з чоловіком теж були в повній прострації від того, що відбувається, тому виріши поки що піти в магазин і запастися продуктами на два тижні. Дорогою побачила цей камінь, що лежав на асфальті у вузькому проході між деревами. У цьому місці з гілок багато всякого сміття падає, через що на камінь можна було й не звернути увагу, але він одразу кинувся мені у вічі через свою незвичайну форму.

Вдома я постійно крутила його в руках, розглядаючи контури та кольори. І коли від важких думок стало зовсім недобре, вирішила зробити замальовку цього каменю в блокноті, а потім розфарбувати його не так, яким він є насправді, а так, як я його бачила саме в той момент. Так і народилася ця колекція… так і народилася ідея розпочати створення NFT.

Догори