February 27, 2022 Запах війни та «вербування» Сімпсонів

Сьогодні зранку у квартирі відчувався запах диму, через що ми злякалися, що у будинку пожежа. Виявилося, що це запах війни – після обстрілу горять нафтові склади під Києвом. Незважаючи на те, що в місті ще чути стрілянину, влада заявила, що столиця перебуває під повним контролем української армії. Але росіяни стали стріляти по місту з усіх видів зброї, особливо по складам та сховищам, тому влада закликала людей не відчиняти вікна і не виходити на вулицю. Крім складів нафтових продуктів було потрапляння до пункту поховання ядерних відходів, але, на щастя, витоку радіації не було.

Ще сьогодні вперше почула про Бучу, про те, що там ідуть бої. Я колись проїжджала повз це містечко, і ми там зупинялися ненадовго. Знаю, що це містечко знаходиться біля самого Києва. Бої точаться і в інших містечках навколо столиці, але тільки в Бучі я бувала. UPD: Не знала я тільки, що крім мене про існування Бучі скоро дізнається весь світ.

З приємних новин: сьогодні написали в новинах, що Сімпсони – персонажі з мого улюбленого мультфільму, тепер «завербовані» Україною 🙂

UPD: Також сьогодні вперше написали про Чорнобаївку – селище в Україні, де було знищено техніку російської армії. У майбутньому в Чорнобаївці росіян будуть знищувати ще не менше двох десятків разів, через що з’явиться багато мемів про це селище.

Догори