March 05, 2022 Київ намагаються оточити, але ми тримаємось

Росіянам так і не вдалося пробитися до столиці. Тактика терору та залякування також не дала результату. Вже 10 днів росіяни обстрілюють ракетами Київ та інші великі міста. Ракетами, які коштують чималих грошей, і невідомо, чи зможе тепер Росія виробляти нові. Тому росіяни тепер намагаються взяти місто в оточення, щоби влаштувати його блокаду. Про це й раніше говорили, але тепер ні в кого немає сумнівів.

Цікаво, що Путін родом із Санкт-Петербургу (колишній Ленінград). Його батьки під час Другої світової війни пережили блокаду Ленінграда. Це один із багатьох страшних військових злочинів, які скоїв Гітлер. Тепер його шляхом вирішив піти і Путін, намагаючись влаштувати блокаду українським мегаполісам, які не здаються під натиском російського терору.

Колись дуже давно Путін сказав: «Для мене війна була чимось таким історичним, я не відчував ні трагедії, ні зв’язку з війною. Батьки намагалися не говорити про ті тяжкі роки». Даремно батьки його так оберігали, можливо, інакше Путін розумів би ціну людського життя і знаходив інші способи вирішення своїх політичних проблем, крім як влаштовувати війни. Чечня, Грузія, Сирія, Україна… цих би війн не було.

Але, швидше за все, це нічого б це не змінило. А якби й змінило, то замість Путіна у росіян був би інший правитель. Тому що влада – це дзеркальне відображення суспільства, яким вона править.

У будь-якому разі віримо в нашу армію, що вона зможе зупинити спроби оточити Київ та інші міста. UPD: Наша віра виявилася не марною!

Догори